• BIST 107.822
  • Altın 151,398
  • Dolar 3,6678
  • Euro 4,3216
  • İstanbul 21 °C
  • Ankara 12 °C

Yatırımcı Rehberi (8)

Yatırımcı Rehberi (8)
İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin piyasa değerleri, TL bazında en düşük, en yüksek ve kapanış fiyatları...

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin piyasa değerleri, TL bazında en düşük, en yüksek ve kapanış fiyatları ile haftalık değişim oranları şöyle:

Hisse adıPiyasa DeğeriHaftalık DüşükHaftalık YüksekKapanışHaftalık Değişim (%)
ACISELSAN ACIPAYAM SELULOZ SAN.27.447.5522,522,662,56-1,16
ADANA CIMENTO A GRUBU528.191.5515,776,045,993,45
ADANA CIMENTO B GRUBU350.511.0684,154,344,241,19
ADEL KALEMCILIK358.627.50014,5915,4315,183,13
ADESE ALISVERIS MERKEZLERI TIC234.360.0001,621,881,8612,73
ADANA CIMENTO C GRUBU132.268.3280,780,830,802,56
ANADOLU EFES BIRACILIK A.S.10.853.289.47017,8019,0018,330,16
AFYON CIMENTO760.000.0007,417,797,601,60
ATAKULE GAYRIMENKUL YAT ORT213.360.0002,312,552,549,96
AKBANK30.320.000.0007,337,777,582,02
AKCANSA CIMENTO SAN TIC AS2.442.864.59012,3512,9512,763,49
AK ENERJI ELEKTRIK URETIM AS597.914.4800,780,840,823,80
AKFEN HOLDING A.S.2.831.139.0000,00
AKFEN GAYRIMENKUL YAT ORT237.360.0001,161,291,2910,26
AKSIORTA A.S.657.900.0002,152,202,15-0,92
AKDENIZ GUVENLIK HIZMETLERI A.S.78.120.0002,502,582,52-0,40
AKMERKEZ GAYRIMENKUL YAT ORT698.700.00018,5019,9118,75-0,21
AKYUREK TUKETIM URUNLERI PAZ DAG15.208.6240,320,340,333,13
AKSA AKRILIK A.S.1.698.300.0008,849,369,183,96
AKSEL ENERJI YATIRIM HOLDING7.040.0000,690,920,8833,33
AKSA ENERJI URETIM A.S.1.606.503.0892,622,722,62-1,50
AKIS GAYRIMENKUL YAT ORT542.000.0002,692,762,71-1,45
AKSU ENERJI VE TIC A.S.69.405.1208,098,488,312,72
ALARKO HOLDING922.918.7104,014,434,131,98
ALBARAKA TURK KATILIM BANKASI1.071.000.0001,141,211,192,59
ALARKO CARRIER SAN VE TIC A.S.401.544.00036,3037,6837,181,64
ALCATEL LUCENT TELETAS TELEKOM265.101.8506,176,936,859,95
ALARKO GAYRIMENKUL YAT ORT349.985.09032,0033,7432,862,11
ALKIM KAGIT SANAYI VE TIC A.S.129.150.0002,392,732,462,50
ALKIM ALKALI KIMYA A.S.415.132.75016,2017,2016,791,02
ALTINYAG KOMBINALARI A.S.54.000.0000,830,960,907,14
ANADOLU CAM1.145.520.0002,322,592,5810,73
ANEL ELEKTRIK PROJE TAAHHUT A.S.148.500.0001,331,461,35-2,88
ANEL TELEKOMINIKASYON32.000.0000,580,970,64-47,11
ANADOLU HAYAT EMEKLILIK1.986.600.0004,574,674,620,43
ANSA YATIRIM HOLDING A.S.8.199.9990,650,820,8220,59
ANADOLU SIGORTA A.S.910.000.0001,801,891,82-2,15
ARBUL ENTEGRE TEKSTIL ISLETMELER10.800.0000,00
ARCELIK13.906.486.45819,6620,7820,583,42
ARENA BILGISAYAR A.S.132.479.9993,864,214,146,70
ARMADA BILGISAYAR A.S.130.080.0005,345,745,420,37
ARSAN TEKSTIL TIC A.S.110.097.0001,231,421,304,84
ARTI YAT HOLDING A.S.5.000.0000,450,500,5011,11
ASIL CELIK SANAYI VE TICARET A.S621.283.9433,123,903,45-4,17
ASELSAN11.080.000.00010,9711,2811,08-0,09
ASLAN CIMENTO A.S.2.788.600.00037,0038,9238,202,30
ANADOLU ISUZU OTOMOTIV331.985.20012,7413,3313,062,59
ASYA KATILIM BANKASI A.S.783.000.0000,00
ATA GAYRIMENKUL YAT ORT110.199.9994,434,694,640,00
AKIN TEKSTIL A.S.223.523.9998,619,258,872,31
ATLAS MENKUL KIYMET YAT ORT20.400.0000,881,111,0215,91
ATLANTIK PETROL URUNLERI13.822.1221,031,141,139,71
ATLANTIS YATIRIM HOLDING A.S.5.760.0000,650,800,727,46
AVRASYA GAYRIMENKUL YAT ORT92.160.0001,031,421,2823,08
AVRUPA YATIRIM HOLDING16.600.0001,752,002,0012,36
AVIVASA EMEKLILIK VE HAYAT A.S.2.275.040.00018,9020,2019,28-0,77
AVOD KURUTULMUS GIDA VE TARIM47.700.0000,941,121,0611,58
AVRASYA PETROL VE TURISTIK TESIS95.850.0001,962,522,138,12
ALTINYUNUS CESME67.028.0003,864,014,001,27
AYEN ENERJI A.S.767.979.9274,094,544,499,25
AYES CELIK HASIR VE CIT SAN. A.S20.889.1981,351,401,399,45
AYGAZ3.345.000.00010,6111,3111,154,99
BAGFAS414.450.0008,669,409,216,23
BAK AMBALAJ SAN VE TIC A.S.101.160.0002,742,872,812,18
BAKANLAR MEDYA A.S.5.013.8501,161,501,496,43
BALATACILAR BALATICILIK10.160.6400,630,650,635,00
BANVIT VITAMINLI YEM SAN TIC652.153.7354,726,756,5238,43
BASTAS BASKENT CIMENTO282.852.1082,152,212,15-0,46
BEYAZ FILO OTO KIRALAM247.950.0006,507,376,84-3,66
BOSCH FREN SISTEMLERI332.500.000131,10134,50133,000,38
BIM BIRLESIK MAGAZALAR A.S.14.572.800.00047,2648,5248,000,88
BISAS TEKSTIL SANAYI VE TICARET8.360.0000,360,380,382,70
BIZIM TOPTAN SATIS MAGAZALARI AS420.800.00010,1010,7410,523,04
BESIKTAS FUTBOL YAT SAN VE TIC972.000.0003,914,374,054,11
BILICI YATIRIM SANAYI VE TIC AS50.849.9991,071,171,133,67
BMEKS BILGI ISLEM VE DIS. TIC.81.600.0000,670,730,68-2,86
BOMONTI ELEKTRIK MUH. A.S.26.690.0001,511,681,571,95
BANTAS BANDIRMA AMBALAJ SANAYI T71.165.0003,103,363,314,42
BOLU CIMENTO856.547.2735,956,095,98-0,17
BOSSA TIC VE SAN ISLETMELERI247.320.0002,042,382,293,62
BOYNER MAGAZACILIK487.971.0000,00
BOYNER PERAKENDE YAT.4.209.215.00071,0074,4572,95-1,15
BRISA1.882.571.1186,026,236,171,48
BIRKO BIRLESIK KOYUNLULAR33.600.0000,420,560,560,00
BERKOSAN YALITIM TECRIT MAD38.844.0001,962,812,4924,50
BIRLIK MENSUCAT A.S.14.629.1270,830,940,894,71
BORUSAN MANNESMAN BORU SAN VE TI1.109.902.5007,737,967,831,42
BORUSAN YATIRIM VE PAZARLAMA AS774.562.50027,4228,0027,54-0,72
BATISOKE SOKE CIMENTO SANAYI155.137.5001,911,991,972,60
BATICIM BATI ANADOLU CIMENTO496.800.0006,156,256,210,32
BURSA CIMENTO624.313.2675,515,955,906,88
BURCELIK29.062.8003,263,953,454,55
BURCELIK VANA SAN TIC AS11.168.4611,301,891,5215,15
COCA COLA ICECEK A.S.8.551.945.69032,7634,2233,621,57
CELIK HALAT35.310.0001,972,152,149,18
CEMAS DOKUM SANAYII AS279.660.0001,161,371,18-9,23
CEMTAS265.566.0382,392,652,639,13
CIMSA CIMENTO1.983.039.60814,4014,8514,681,94
CELEBI HAVA SERVISI A.S.485.756.99919,1921,2019,993,36
CIMBETON HAZIRBETON VE PREFABRIK61.206.60033,3435,0034,583,47
CIMENTAS744.811.5608,488,688,550,12
COMPONENTA DOKUMCULUK TIC VE SAN258.020.9283,703,903,863,21
COSMOS YATIRIM HOLDING A.S.6.720.0001,021,221,128,74
CREDITWEST FACTORING126.400.0001,531,601,582,60
CARREFOURSA CARREFOUR SABANCI TI5.222.000.0006,917,497,467,34
CUHADAROGLU METAL201.637.5002,722,872,832,91
DAGI YATIRIM HOLDING A.S.14.472.0001,271,391,344,69
DAGI GIYIM SAN VE TIC AS51.960.0001,071,241,2010,09
DARDANEL ONENTAS GIDA A.S.64.470.9211,151,251,215,22
DENIZLI CAM56.940.0009,3210,459,491,06
DENGE YATIRIM HOLDING A.S.19.800.0001,771,951,80-4,76
DENIZBANK A.S.14.259.230.0004,004,394,307,77
DERIMOD37.908.0006,867,137,021,30
DESA DERI SANAYI VE TIC A.S.40.362.0400,800,910,82-1,20
DESPEC BILGISAYAR PAZ. VE TIC.67.390.0002,853,002,931,38
DEVA HOLDING666.000.0003,163,473,334,39
DATAGATE BILGISAYAR MALZ TIC AS122.999.9993,844,224,105,67
DOGUS GAYRIMENKUL YAT ORT917.761.2713,694,023,843,78
DOGTAS KELEBEK MOBILYA A.S.248.793.0221,141,251,191,71
DOGAN GAZETECILIK AS246.750.0002,252,422,353,52
DIRITEKS DIRILIS TEKSTIL SAN TIC5.934.5000,800,870,833,75
DITAS DOGAN YEDEK PARCA37.000.0003,403,853,704,82
DEMISAS DOKUM EMAYE MAMUL40.600.0001,131,191,160,87
DOGUS OTOMOTIV1.837.000.0008,308,728,35-1,88
DOGAN BURDA DERGI YAYINCILIK53.005.3642,202,752,7118,86
DOCO AKTIENGESELLSCHAFT2.094.960.000194,90222,80215,0010,14
DOGUSAN BORU SANAYII VE TICARET20.000.0000,951,041,004,17
DOGAN HOLDING1.753.348.4600,610,670,674,69
DURAN DOGAN BASIM VE AMBALAJ32.986.2401,952,021,991,02
DYO BOYA FABRIKALARI SAN TIC AS282.000.0002,543,032,8210,59
DENIZ GAYRIMENKUL YAT ORT90.500.0001,731,891,812,84
ECZACIBASI YAT ORT26.880.0001,271,321,280,00
ECZACIBASI ILAC2.096.895.6002,823,093,067,75
ECZACIBASI YATIRIM911.400.0008,538,908,681,17
EDIP GAYRIMENKUL YATIRIM SAN TI46.800.0000,660,810,727,46
EGELI CO YATIRIM HOLDING A.S.6.400.0000,150,160,160,00
EGELI CO TARIM GIRISIM SER YAT O8.580.0000,350,500,3911,43
EGE ENDUSTRI634.725.000189,90203,50201,505,72
EGE GUBRE199.000.00019,4020,2619,901,53
EGELI CO B TIPI MK YAT ORT10.000.0000,470,510,504,17
EGE PROFIL TICARET VE SAN A.S.453.720.0005,605,935,701,79
EGE SERAMIK216.000.0002,742,982,884,35
EMLAK KONUT GARIMENKUL YAT ORT11.286.000.0002,833,012,974,58
EKIZ YAG VE SABUN SANAYII A.S.2.583.9820,350,360,362,86
EMEK ELEKTRIK A.S.27.215.9991,001,201,129,80
EMINIS AMBALAJ62.955.4934,064,454,324,10
ENKA INSAAT VE SANAYI A.S.20.706.000.0004,854,984,931,23
EGEPLAST EGE PLASTIK39.000.0001,801,991,958,33
ERBOSAN177.793.20033,0234,9034,062,28
EREGLI DEMIR CELIK17.710.000.0004,645,175,068,12
ERSU MEYVE VE GIDA SAN A.S.27.360.0000,720,770,764,11
ESCORT TEKNOLOJI YATIRIM A.S.53.491.5471,011,101,073,88
ESEM SPOR GIYIM SANAYII3.462.1600,260,270,260,00
ETILER GIDA VE TICARI YATIRIMLAR69.168.7505,005,955,9521,68
EURO TREND YAT ORT12.600.0000,560,690,6310,53
EURO YATIRIM HOLDING AS29.400.0000,420,560,4916,67
EURO KAPITAL YAT ORT16.600.0000,780,860,836,41
EURO MENKUL KIYMET YATIRIM ORT12.600.0000,560,640,6310,53
FENERBAHCE FUTBOL A.S.1.104.900.00037,2238,5038,100,63
FENIS ALUMINYUM12.107.4170,00
FINANS FINANSAL KIRALAMA477.250.0004,004,254,1510,67
FINANSBANK14.010.000.0004,644,884,670,86
FLAP KONGRE TOPLANTI HIZMETLERI93.750.0003,004,583,7513,29
FEDERAL MOGUL IZMIT PISTON PIM188.739.16312,7413,5013,223,77
FRIGO PAK GIDA MADDELERI15.860.0000,590,610,611,67
FORD OTOMOTIV SANAYI10.365.881.40028,0030,1629,544,98
T. GARANTI BANKASI31.416.000.0007,267,637,481,91
GARANTI FAKTORING HIZMETLERI153.435.0001,882,021,930,52
GEDIK GIRISIM SERMAYESI YAT ORT23.200.0001,141,171,160,00
GEDIK YATIRIM MENKUL DEGERLER149.610.2402,182,222,221,37
GIMSAN GEDIZ IPLIK MENSUCAT SAN0,00
GEDIZ AMBALAJ SANAYI VE TIC A.S.31.492.8005,205,515,40-1,46
GENTAS GENEL METAL SAN VE TIC135.194.5001,251,361,334,72
GEN YATIRIM HOL A.S.4.600.0000,460,470,46-4,17
GERSAN ELEKTRIK SANAYI VE TIC74.000.0001,371,531,486,47
GLOBAL MENKUL DEGERLER A.S.14.400.0000,360,370,36-2,70
GULER YAT HOLDING14.400.0000,840,910,905,88
GLOBAL YATIRIM HOLD A.S.307.665.0001,501,601,595,30
GENPOWER HOLDING A.S.16.150.0000,00
GOLTAS GOLLER BOLGESI CIMENTO SN495.719.99966,5069,9068,852,76
GOODYEAR915.300.0003,263,463,393,04
GOZDE GIRISIM SERMAYESI689.150.0001,781,861,79-0,56
GARANTI YATIRIM ORTAKLIGI19.520.0000,560,680,617,02
GSD DENIZCILIK GAYRIMENKUL INS56.355.3240,941,151,0813,68
GSD HOLDING247.500.0000,520,560,555,77
GALATASARAY A.S.633.332.70027,8629,9029,263,69
GUBRE FABRIKALARI1.402.800.0004,084,314,202,19
GUNES SIGORTA267.300.0000,931,000,994,21
GEDIK YATIRIM HOLDING A.S.39.600.0001,321,321,320,00
T HALK BANKASI A.S.11.362.500.0008,669,169,093,77
HALK SIGORTA A.S.353.460.0002,732,752,740,37
HATEKS HATAY TEKSTIL ISLETMELERI70.980.0003,253,493,381,81
HEDEF GIRISIM SERMAYESI YAT. ORT29.000.0001,421,701,45-3,33
HEKTAS245.018.2173,203,333,23-1,52
HALK GAYRIMENKUL YAT ORT687.300.0000,840,880,872,35
HURRIYET GAZETECILIK358.800.0000,610,670,653,17
HAZNEDAR REFRAKTER SANAYI70.087.5000,00
ICBC Turkey Bank949.199.9992,232,362,26-3,00
MISH DEKORASYON5.909.0410,250,270,264,00
IDEALIST GMYO14.500.0001,361,651,454,32
ISIKLAR ENERJI YAPI HOL A.S.80.113.9530,250,280,287,69
IHLAS EV ALETLERI53.583.6000,260,280,283,70
IHLAS GAZETECELIK60.000.0000,460,500,506,38
IHLAS HOLDING213.408.0000,260,290,270,00
IHLAS MADENCILIK52.498.0750,630,680,663,13
IHLAS YAYIN HOLDING A.S.48.000.0000,220,240,249,09
INDEKS BILGISAYAR A.S.439.040.0007,608,037,842,75
INFO YATIRIM A.S.15.327.8790,800,850,833,75
INTEMA INSAAT VE TESISAT83.057.40017,0117,2917,09-0,52
IPEK DOGAL ENERJI KAYNAK ARAST.568.930.3792,032,262,196,83
T. IS BANKASI A GRUBU15.497.9000,00
ISBIR HOLDING A.S.65.091.600102,00105,00102,500,49

(Sürecek)

Kaynak: AA

Bu haber toplam 271 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Mevlana'nın 743. Vuslat Yıl Dönümü10 Aralık 2016 Cumartesi 17:23
  • Ulaştırma, Denizcilik Ve Haberleşme Bakanı Arslan:10 Aralık 2016 Cumartesi 15:18
  • Kapalıçarşı Alışveriş Ve Kira Kontratında Tl'ye Geçti10 Aralık 2016 Cumartesi 14:18
  • Dünya Turizm Forumu Akdeniz Zirvesi10 Aralık 2016 Cumartesi 13:13
  • 5. Türkiye İnovasyon Haftası10 Aralık 2016 Cumartesi 13:13
  • 5. Türkiye İnovasyon Haftası10 Aralık 2016 Cumartesi 13:08
  • 5. Türkiye İnovasyon Haftası10 Aralık 2016 Cumartesi 12:03
  • Yatırımcı Rehberi (5)10 Aralık 2016 Cumartesi 11:18
  • Yatırımcı Rehberi (6)10 Aralık 2016 Cumartesi 11:18
  • Yatırımcı Rehberi (7)10 Aralık 2016 Cumartesi 11:18
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Türk Gündem | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : +90 212 501 01 99